úterý 14. srpna 2012

Noticka na okraj

Panstvo (a Dámy, jsou-li mezi čtenáři nějaké), tímhle jsem se zkrátka musela pokochat veřejně: čistě náhodou jsem si při prolézání svých oblíbených čtecích stránek (používám seznam oblíbenců v Bloggeru) všimla v záhlaví magického kulatého čísla - k dnešnímu dni a hodině se mi ukázalo 3000 stromů. To už je slušný Hvozd!
Než se však dokopu k pořádnému článku či článkům z dovolené, dílny Dračí sedmy a dalších laskomin (včetně studie jamování v hnízdě), aspoň pár poznámek a noticek na okraj:

- na stole mi přistály Cirratiny poznámky k rozpracovanému textu. Vyvstala otázka celkového rozměru téhle povídky, neboť znamínka, kletby a otázky mne dovedly do stádia přemýšlení nad ucelenějším (a ve výsledku možná i delším) příběhem z tak-trochu-naší-budoucnosti.

- dovolená a všemožné zážitky, chutě a nálady mě nakoply směrem zcela novým. Aneb Ginny mě má na svědomí, každý den se věnuji aspoň chvíli své nové kratochvíli, sashiku. Oč jde, prozradí strejda Google nebo časem já sama (včetně náležité fotodokumentace).

- uloveny další pohledy! Vyhrabány další zásoby dopisního papíru! Nalezeny staronové adresy přátel, kteří se možná ještě neodstěhovali na jinou planetu! Juch!

- některé osoby jsou nahraditelné jen stěží. Vůbec nemám radost, že patřím k nim, neboť to znamená přechody mezi denními a nočními směnami, komplikace s běžným provozem hnízda a především nejspíš i nemožnost dostavit se do Razové. Tomu říkám pech!

Toť zhruba vše, detailnější informace včetně kompromitujících fotografií budou (snad) následovat do konce týdne.

Žádné komentáře:

Okomentovat